Ο Σύλλογος Επτανησίων Φθιώτιδας συμμετείχε και φέτος στα αποκριάτικα δρώμενα της πόλης μας με την παραδοσιακή περατζάδα.
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00060-1024x683.jpg)
Όλοι έγιναν μία μεγάλη παρέα τραγουδώντας αγαπημένες καντάδες, στα στενά της πόλης, ξεκινώντας από την πλατεία Πάρκου, περπατώντας στην Ρήγα Φεραίου, περνώντας από τα στενά της πόλης και καταλήγοντας στην Πλατεία Ελευθερίας.
Ο Σύλλογος Επτανησίων Ν. Φθιώτιδας κατάφερε να δώσει ένα διαφορετικό χρώμα και κέφι στους δρόμους της πόλης μας, με την μαέστρο Μάιρα Παπαποστόλου να δίνει το σύνθημα για το μουσικό ταξίδι στο κέντρο της Λαμίας.
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC09993-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00001-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00002-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00003-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00006-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00009-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00010-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00012-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00014-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00017-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00022-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00023-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00024-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00025-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00030-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00032-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00033-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00034-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00038-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00042-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00044-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00046-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00052-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00055-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00056-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00057-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00060-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00064-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00065-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00068-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00070-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC00072-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC09936-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC09940-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC09941-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC09944-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC09948-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC09950-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC09954-1-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC09957-1-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC09961-1-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC09969-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC09982-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC09987-1024x683.jpg)
![https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2022/05/logolamianowsiteneo111.png](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2024/03/DSC09992-1024x683.jpg)
Σχόλια σε άρθρα (0)