Το βιβλιοπωλείο SOFIANOS, ο βρεφονηπιακός σταθμός – νηπιαγωγείο Γελαστή Φράουλα, ο βρεφονηπιακός σταθμός – νηπιαγωγείο Ηλιαχτίδα και οι εκδόσεις Διόπτρα σας προσκαλούν σε ένα διασκεδαστικό διαδραστικό βιβλιο-πάρτυ, για να γιορτάσουμε μαζί την κυκλοφορία του νέου παιδικού βιβλίου της Μαρίνας Γιώτη Το Νησί του Ποτέ-Ποτέ.
![1 13](https://lamianow.gr/wp-content/uploads/2023/11/1-13-1024x1024.jpg)
Την Παρασκευή 10 Νοεμβρίου στις 18:00
Είσοδος ελεύθερη – Για παιδιά ετών: 4+
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στον χώρο του βιβλιοπωλείου SOFIANOS (Λεωνίδου 4, Λαμία).
Καλώς ήρθατε στο Νησί του Ποτέ-Ποτέ!
Σχόλια σε άρθρα (0)