Νέα

ΕΠΣ Φθιώτιδας: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

today12/01/2024 29

Φόντο
share close

Δείτε αναλυτικά τους διαιτητές που όρισε η Επιτροπή Διαιτησίας για τους αγώνες της Α΄ και της Β΄ Κατηγορίας αλλά και των πρωταθλημάτων υποδομής.

Πριν από λίγα λεπτά η Επιτροπή Διαιτησίας όρισε τους διαιτητές για την 15η και 12η αγωνιστική της Α΄ και της Β΄ κατηγορίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας. Επίσης και των πρωταθλημάτων υποδομής.

Δείτε τους ορισμούς:

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/01/2024 ΩΡΑ: 15:00

ΓΗΠΕΔΟ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΛΟΒΟΣ
ΒΟΗΘΟΙ: ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ – ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΩΛΟΥ
ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΡΕΓΓΙΝΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ.
ΒΟΗΘΟΙ: ΣΚΑΡΛΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΖΩΓΑΣ
ΒΟΗΘΟΙ: ΑΔΑΜ – ΖΑΦΕΙΡΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΑΚΛΗ – ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΡΑΧΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι. – ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
ΕΝΩΣΗ 2010 – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ:Ο
ΑΥΓΕΡΗΣ – ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΔΙΤΣΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ – ΤΣΟΥΚΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΚΑΡΕΣ
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ. – ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΞΙΑΤΩΝ
ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΟΜΒΡΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΒΟΗΘΟΙ: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΒΛΑΧΟΣ

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/01/2024 ΩΡΑ: 15:00

ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
ΒΟΗΘΟΙ: ΧΙΝΤΑΣ – ΖΑΦΕΙΡΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΚΑΛΥΒΙΑ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ: ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ – ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΙΚΕΛΟΥ
ΣΤΥΛΙΔΑ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΠΟΥΝΟΣ
ΒΟΗΘΟΙ: ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ – ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΛΟΒΟΣ
ΒΟΗΘΟΙ:
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ – ΑΔΑΜ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΚΑΡΕΣ
ΒΟΗΘΟΙ: ΣΚΑΡΛΑΣ – ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ.

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ – ΚΑΛΑΠΟΔΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΒΟΗΘΟΙ: ΑΥΓΕΡΗΣ – ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ

Υποδομές

ΗΜΕΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ 1/13/2024 ΕΝΩΣΗ 2010 ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β Κ14 11.30 ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 1/13/2024 ΚΑΛΥΒΙΑ ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Κ14 10:30 ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ Μ.ΒΡΥΣΗΣ 1/13/2024 ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡ Κ14 11.00 ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ Μ ΒΡΥΣΗΣ 1/14/2024 ΦΡΑΝΤΖΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Κ16 11.30 ΖΑΦΕΙΡΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 1/14/2024 ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Κ16 11.30 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 1/14/2024 ΚΑΛΥΒΙΑ ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡ Κ16 13.15 ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ ΦΡΑΝΤΖΗ 1/14/2024 ΦΡΑΝΤΖΗ ΑΚΑΔ ΛΑΜΙΑΣ Κ16 13.00 ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ 1/14/2024 ΕΝΩΣΗ 2010 ΑΣΤΗΡ Λ Κ16 12.00 ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ

Written by: Lamiapolis

Rate it

Σχόλια σε άρθρα (0)

Αφήστε ένα σχόλιο

Το email σας δεν θα δημοσιευθεί. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *


0%